Na podzim minulého roku začaly organizátorky Sweet Meet Conference přemýšlet o vzniku platformy, kde by se mohli setkat amatérští cukráři s profesionály v oboru. Cítily, že u nás chybí možnost vidět se tváří v tvář, poradit se, podělit se o své zkušenosti, vzájemně se poznat a probrat možná úskalí tohoto sladkého řemesla.

A my jsme moc rádi, že tento nápad nezůstal jenom v myšlenkách. 25. ledna 2020 se konal historicky první ročník konference, která si klade za cíl propojit profesionály a amatérské cukráře. Společně se sdílet, radit se a povzbuzovat se do dalších sladkých výzev. A my mohli být u toho!

foto: Khiria

Konference se účastnilo více než 40 cukrářských nadšenců a začínajících podnikatelů tohoto sladkého oboru. A protože byl program nabitý už od rána, byli jsme všem zúčastněným hned po ruce.

foto: Khiria
foto: khiria

Z pódia mohli účastníci konference slyšet spoustu skvělých řečníků. Přednášelo se o tolik obávané hygieně, kalkulacích a cenové politice, technologiích a marketingu, ale také zaznělo spoustu motivace z úst profesionálů, kteří (stejně jako většina zúčastněných) začali svou dráhu jako nadšení amatéři. Doma u trouby.

foto: Khiria
foto: Khiria

Díky za pozvání na tak sladkou akci! Díky za všechnu námahu, kterou jste do akce daly, holky! Díky, že posouváte naši českou cukrařinu dál. Má to smysl!

foto: Khiria

Místo konference: Pražská čokoládovna Steiner & Kovarik

Pokud se Vám líbil článek, sdílejte!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište nám