Konference pro více než 1000 lidí a výzva, která tu ještě nebyla.

Na začátku listopadu se v Letňanech konala IT konference pořádaná společností Check Point. Tématem konference byla ochrana proti kybernetickým útokům a tím nejopakovanějším slovem, které z pódia zaznívalo, byl CLOUD. Ruku na srdce… Odborníky v komplikovaném světě plném jedniček a nul se zřejmě nestaneme, zato jsme účastníkům konferenčního dne mohli během coffee breaků podávat vzpruhu v podobě výběrového kafe. A to není málo!

foto: Mirek Žebrák

A jak to celé začalo? S poptávkou na náš kávový catering přišla eventová agentura RUBIO, která zajišťovala organizaci konference. A protože jsme s touto agenturou pracovali už několikrát a jejich práci můžeme doporučit všema deseti, ihned jsme kývli na to zajistit kávový catering právě na jejich akci. Úkol byl jediný: výběrové kafe bez front a dlouhého čekání. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě a na akci se pořádně připravili. Výsledkem bylo pět kávových barů rozesetých po celé ploše haly č. 4 v pražských Letňanech.

foto: Mirek Žebrák

Do mlýnku jsme sypali směs kávových zrnek z pražské pražírny Beansmiths, která je už třetím rokem naší domovskou pražírnou. Tentokrát to byl chuťově konzervativnější blend Brazílie, Etiopie a Papuy Nové Guiney, kde dominuje chuť hořké čokolády a lískových oříšků.

Každý z pěti barů zastupoval jinou IT společnost, která se na konferenci prezentovala. Nechybělo tedy logo na kelímcích a na baru.

foto: Mirek Žebrák

Děkujeme agentuře RUBIO za důvěru, společnosti Check Point za uspořádání celé konference a všem baristům za jejich práci. Užili jsme si to!

Pokud se Vám líbil článek, sdílejte!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište nám